Můj druhý blog - http://moje-zebricka.blog.cz/

Netěším se na úterý...

20. prosince 2010 v 15:46 | Lanka |  Deník
Proč? No přece máme "tělocvik" a ten já nesnáším. I když vím, že se cvičit musí, aby nás nic nebolelo a tak... My jdeme ale zítra na kopec a máme si vzít boby nebo saně, já si prd vezmu, nebudu nic tahat že? Já si tam na kopci klidně budu stát jak pitomec a budu hledět na ty moje blbý děcka ze třídy jak si užívají zimní radovánky! Holky budou na mě řvát proč nemám boby že, proč se rozčilovat s těma frackama.

Tak si postavím mini sněhuláka nebo, prostě budu hledět a mrznout. Ách, a pak středa! Bože Vánoce nesnáším a hlavně ve škole! Nemám nachystané dárky, hm. To je nejlepší na světě. Dárek pro nějaké děcka a pro učitele, ještě mi jakási holka ze třídy říkala, že mi to není trapné když nevím, co mu dát. Prostě naše holky ze třídy jsou tak trapné a namyšlené... No těším se na neděli, příjde si pro mě táta a budu na Vsetíně, aspoň si zas odpočinu. 

Úterý je strašné, máme ve škole tolik hodin... 

Miluji rohlík namazaný se šunkou! A já melu o jídle a dělám vám chutě.. Tak zpět k tématu. V úterý, jak budeme bobovat a tak, kdo mi nabídne, ať si od něho půjčím boby nebo řekne učitelka, odmítnu a že prý nechci!! Mě je to prostě u zadku...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Moniska Moniska | Web | 20. prosince 2010 v 17:46 | Reagovat

Vánoce i tělocvik miluju

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama